Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

06 lutego 2019

W nakielskiej komendzie podsumowano miniony rok

fot.pow

fot.pow

W Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyła się odprawa podsumowująca pracę# policjantów w roku 2018. W spotkaniu udział wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Wczoraj (05.02.19) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyła się odprawa roczna, w trakcie której podsumowano pracę policjantów powiatu nakielskiego oraz omówiono stan bezpieczeństwa na terenie powiatu w ubiegłym roku.

Odprawę poprowadził komendant nakielskiej jednostki insp. Krzysztof Stefaniak przy udziale swojego zastępcy kom. Zbigniewa Sperkowskiego. W spotkaniu uczestniczył insp. Artur Malinowski, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, Starosta Nakielski p. Tadeusz Sobol, Burmistrz Nakła p. Sławomir Napierała, Burmistrz Szubina p. Mariusz Piotrkowski oraz przedstawiciele władz gminnych z Kcyni, Mroczy i Sadek. W odprawie udział wzięli również komendanci jednostek podległych KPP Nakło, naczelnicy wydziałów oraz kierownicy poszczególnych komórek.

Podczas odprawy komendant insp. Krzysztof Stefaniak podsumował pracę policjantów pionu kryminalnego w roku 2018. Wyniki osiągnięte w ubiegłym roku przez służbę prewencyjną omówił kom. Zbigniew Sperkowski, odpowiedzialny za pion prewencji.  

Po przedstawieniu danych statystycznych, Komendant podziękował policjantom za dobrą pracę na rzecz mieszkańców powiatu nakielskiego w minionym roku. Szczególne słowa podziękowania insp. Stefaniak skierował do samorządowców, podkreślając bardzo dobrą współpracę z samorządami i zaznaczając, w jak dużym stopniu przyczynia się ona do usprawnienia pracy mundurowych.

Głos zabrał także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski, który przedstawił zagadnienia, które będą priorytetami dla Policji w bieżącym roku. Komendant odniósł się również do wyników osiągniętych przez nakielskich policjantów, a ich pracę ocenił na bardzo dobrym poziomie.

Insp. Malinowski podziękował również władzom samorządowym za dobrą współpracę z nakielską jednostką.

W imieniu samorządowców głos zabrali Starosta Nakielski p. Tadeusz Sobol oraz Burmistrzowie Nakła i Szubina, którzy podziękowali policjantom za pracę w minionym roku, szczególnie podkreślając bardzo duże zaangażowanie mundurowych w prowadzoną na terenie powiatu działalność profilaktyczną.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)