Dziś mamy 18 sierpnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

06 lutego 2019

W nakielskiej komendzie podsumowano miniony rok

fot.pow

fot.pow

W Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyła się odprawa podsumowująca pracę# policjantów w roku 2018. W spotkaniu udział wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Wczoraj (05.02.19) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyła się odprawa roczna, w trakcie której podsumowano pracę policjantów powiatu nakielskiego oraz omówiono stan bezpieczeństwa na terenie powiatu w ubiegłym roku.

Odprawę poprowadził komendant nakielskiej jednostki insp. Krzysztof Stefaniak przy udziale swojego zastępcy kom. Zbigniewa Sperkowskiego. W spotkaniu uczestniczył insp. Artur Malinowski, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, Starosta Nakielski p. Tadeusz Sobol, Burmistrz Nakła p. Sławomir Napierała, Burmistrz Szubina p. Mariusz Piotrkowski oraz przedstawiciele władz gminnych z Kcyni, Mroczy i Sadek. W odprawie udział wzięli również komendanci jednostek podległych KPP Nakło, naczelnicy wydziałów oraz kierownicy poszczególnych komórek.

Podczas odprawy komendant insp. Krzysztof Stefaniak podsumował pracę policjantów pionu kryminalnego w roku 2018. Wyniki osiągnięte w ubiegłym roku przez służbę prewencyjną omówił kom. Zbigniew Sperkowski, odpowiedzialny za pion prewencji.  

Po przedstawieniu danych statystycznych, Komendant podziękował policjantom za dobrą pracę na rzecz mieszkańców powiatu nakielskiego w minionym roku. Szczególne słowa podziękowania insp. Stefaniak skierował do samorządowców, podkreślając bardzo dobrą współpracę z samorządami i zaznaczając, w jak dużym stopniu przyczynia się ona do usprawnienia pracy mundurowych.

Głos zabrał także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski, który przedstawił zagadnienia, które będą priorytetami dla Policji w bieżącym roku. Komendant odniósł się również do wyników osiągniętych przez nakielskich policjantów, a ich pracę ocenił na bardzo dobrym poziomie.

Insp. Malinowski podziękował również władzom samorządowym za dobrą współpracę z nakielską jednostką.

W imieniu samorządowców głos zabrali Starosta Nakielski p. Tadeusz Sobol oraz Burmistrzowie Nakła i Szubina, którzy podziękowali policjantom za pracę w minionym roku, szczególnie podkreślając bardzo duże zaangażowanie mundurowych w prowadzoną na terenie powiatu działalność profilaktyczną.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)