Dziś mamy 15 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 lutego 2019

W karnawale to są bale. Było kolorowo i tanecznie

fot.pow

fot.pow

08 lutego w nakielskim Przedszkolu „Słoneczko" odbył się długo wyczekiwany przez dzieci# z grupy Biedronki i Promyczki Bal Karnawałowy.

Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój, a w salach przedszkolnych spotkać całą plejadę bajkowych gwiazd. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który skoczną i rytmiczną muzyką zachęcał wszystkich do tańca. Dzieci wirowały, tańczyły w parach, w kółeczkach, nie zabrakło pociągu i kaczuszek. Podczas pląsów robiło się kolorowo,  a uśmiech mimo zmęczenia nie znikał z twarzy przedszkolaków.

materiał: Agnieszka Mróz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

Oceń artykuł: 12 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)