Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 lipca 2018

W Witosławiu będzie się działo. Na sobotę zaplanowano szereg atrakcji

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy zaprasza na Witosławskie Impresje, #które odbędą się w Parku Dworskim w Witosławiu.

Startujemy 14 lipca od godziny 16:00. W programie: stoiska KGW, warsztaty płaskorzeźby, strzelanie z broni pneumatycznej, łuku oraz paintball, występ kabaretu OKO w Bydgoszczy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół "Tęgie chłopy". Po koncercie zabawę taneczną zapewni DJ Gruszka.

materiał: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Gf, w dniu 10-07-2018 21:02:51 napisał:

  Wszystkie imprezy w Witosławiu to już nie ma innych sołectw w tej gminie czy ta miejscowość jest jakaś uprzywilejowana czy Pan Burmistrz obawia się radnego z Witosławia

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (0)

  Rtyu, w dniu 11-07-2018 19:42:10 napisał:

  A Witosławskie Impresje Ludowe mają być w Mroczy albo Matyldzinie?!

  odpowiedz

  • 3 (3)

  HJ, w dniu 12-07-2018 11:09:37 napisał:

  Zróbcie w Wyrzy dużo tam miejsca m.in Stary kościół z żulami cmentarz obok zarośnięty czy też kłusowniki koczujący koło rzeki ...i wy się dziwicie że robione jest w Witosławiu .Park jest pełno miejsca jezioro ,cień drzew , sklep blisko i wgł dobre miejsce no i więcej ludzi tam mieszka . Taka Białowieża to same pola, poniatówki i brak miejsca .Jedynymi miejscowościami gdzie jest jakieś duże miejsce do tego typu imprez to Rościmin Witosław i Orle( łąka kolo kościoła i magazynu)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zabiegi dla panów
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Kalkulatory
od 6,90PLN
Nowe stylizacje
Stół rozkładany + 6 krzeseł
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)