Dziś mamy 28 maja 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

22 maja 2020

W Szubinie będzie zabawa! Szubiniacy organizują dyskotekę na balkonach

29 maja 2020 roku odbędzie się Dyskoteka na Balkonach - #zostanwdomu i baw się z #nami! Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Szubin „Szubiniacy”. Wydarzenie odbędzie się na placu pomiędzy blokami przy ul. Gen. J. Dąbrowskiego 2 i 10 i potrwa od godz.. 19:00 do 21:30.

- COVID 19 pokrzyżował wiele planów. Postanowiliśmy zorganizować dyskotekę na balkonach, aby umilić mieszkańcom ten trudny czas. W przyszły piątek zachęcamy mieszkańców bloków do wyjścia na balkony i wspólnej zabawy - mówi Katarzyna Twardowska sekretarz zarządu stowarzyszenia - Nie zapomnieliśmy także o pozostałych mieszkańcach Gminy Szubin. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo poprzez Facebook (www.facebook.pl/szubiniacy ) i Youtube. Zachęcamy do przystrojenia swoich balkonów dodaje.

Wydarzenie poprowadzi dj MattGronowski. Tego dnia usłyszeć będzie można najlepsze przeboje lat 70, 80, 90 oraz muzykę współczesną. Organizatorzy przypominają, że zgodnie z §13 ust.1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020r., poz. 878) obowiązuje zakaz zgromadzeń. - Bardzo prosimy mieszkańców o dostosowanie się do obowiązującego zakazu i nie gromadzenie się wokół placu. Bawmy się rozsądnie i zdrowo, nie powodując zagrożenia dla zdrowia naszego, naszych bliskich i sąsiadów -  mówi Patryk Dzikowski prezes zarządu stowarzyszenia . - Jako organizatorzy zobowiązani jesteśmy każdorazowo do zgłaszania łamania zakazu odpowiednim służbom. Wystąpiliśmy w tym celu do Komisariatu Policji w Szubinie z prośbą o pomoc w zabezpieczeniu i egzekwowaniu aktualnych przepisów. Mamy ogromną nadzieję, że mieszkańcy do stosują się do zasad i nie będzie to konieczne - dodaje.

Partnerami wydarzenia są: Gmina Szubin, Szubiński Dom Kultury oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szubinie.

Materiał: Patryk Dzikowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)