Dziś mamy 9 grudnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2019

W Górkach Zagajnych powstaje chodnik. Naprawione zostaną także wjazdy

fot UM w Kcyni

fot UM w Kcyni

W sołectwie Górki Zagajne powstaje chodnik. Prace wykonują pracownicy kcyńskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Zadanie finansowane jest ze środków budżetu Gminy Kcynia, w tym z funduszu sołeckiego sołectwa. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą kolejnym zadaniem będzie naprawa wjazdów w ciągu chodników przy ul. Powstańców Wielkopolskich i Żeromskiego. Aktualnie końca dobiegają prace przy budowie chodnika na ul. Wyrzyskiej.

materiał Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)