Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2019

W Górkach Zagajnych powstaje chodnik. Naprawione zostaną także wjazdy

fot UM w Kcyni

fot UM w Kcyni

W sołectwie Górki Zagajne powstaje chodnik. Prace wykonują pracownicy kcyńskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Zadanie finansowane jest ze środków budżetu Gminy Kcynia, w tym z funduszu sołeckiego sołectwa. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą kolejnym zadaniem będzie naprawa wjazdów w ciągu chodników przy ul. Powstańców Wielkopolskich i Żeromskiego. Aktualnie końca dobiegają prace przy budowie chodnika na ul. Wyrzyskiej.

materiał Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)