Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

12 kwietnia 2018

Violetta Erdmann powołana na dyrektora. Otrzymała kwiaty i list gratulacyjny

fot. M. Meirowski

fot. M. Meirowski

11 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu Burmistrz Miasta i # Gminy Mrocza – Leszek Klesiński dokonał powierzenia funkcji Dyrektora - Violettcie Erdmann wręczając przy tym bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny.

Do życzeń przyłączyła się Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty - Hanna Polewczyńska. Violetta Erdman zarządzać będzie placówką przez kolejne 5 lat (od 1 września 2018 r. do 31 sierpnia 2023 r.).

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)