Dziś mamy 22 sierpnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

13 maja 2019

V Runda strzelecka w Kowalewku. Wyniki spotkania

fot.pow

fot.pow

Na strzelnicy sportowej w Kowalewku podczas V rundy strzeleckiej# po raz kolejny spotkali się zawodnicy oraz i sympatycy strzelectwa.

Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji, w klasyfikacji rundy strzeleckiej najlepsze wyniki uzyskali zawodnicy: Pistolet 9mm – Jasiński Jacek, Stałowski Paweł, Michalski Rafał oraz w konkurencji Karabin: Sławiński Sławomir, Stałowski Paweł, Salewski Robert Kolejna runda strzelecka odbędzie się 25 maja – start godz. 10:00 zapraszamy wszystkich chętnych do uczestniczenia w tej nietuzinkowej dyscyplinie sportu.

18 maja odbędą się Zawody Strzeleckie o puchar wójta gminy Sadki Dariusza Gryniewicza, przestrzeliwanie godzina 9:00 start zawodów godzina 11:00

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu w każdą sobotę od godziny 10:00 oraz w pozostałe dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398.
www.jrs-kowalewko.pl

materiał: JRS Kowalewko

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Lakiernictwo
Rolery - mezoterapia skóry
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Meble kuchenne
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)