Dziś mamy 20 kwietnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

10 września 2018

V Memoriał Piłkarski w Barcinie. Nakielanie spisali się bardzo dobrze

fot. Daniel Kloska

fot. Daniel Kloska

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach Ligi Orlika piłkarze Football Academy Nakło #udali się na V Memoriał Piłkarski im. Zenona Rydlewskiego organizowany przez BOSiR Barcin.

Na turniej dla rocznika 2008 pojechali nasi zawodnicy z rocznika 2009. Chłopcy grając z drużynami o rok starszymi spisali się bardzo dobrze.

Klasyfikacja końcowa:
1m. GOSiR LKS Dąb Barcin 2008
2m. FOOTBALL ACADEMY MEZAR NAKŁO 2009
3m. Notecianka Pakość 2008
4m. Pogoń Mogilno 2008
5m. GOSiR LKS Dąb Barcin 2009
6m. KS Zagłębie Piechcin

Królem strzelców został nasz Jakub Bochat (tuż za nim z jedną bramką mniej Hubert Stańczyk). Nasz bramkarz Tymek Komęza natomiast stracił najmniej bramek.

Zagraliśmy w składzie: Tymek Komęza, Hubert Stańczyk, Oliwier Chabluk, Wojtek Wierzewski, Kuba Bochat, Kuba Wencka, Kuba Kubiński, Franek Borowski. Trenerem Daniel Kloska Gratulacje dla całej drużyny.

materiał: Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)