Dziś mamy 23 stycznia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

14 stycznia 2020

VII kolejka Kcyńskiej Ligi Halowej za nami! Rozegrano ciekawe mecze

fot. Ryszard Hanioszyn

fot. Ryszard Hanioszyn

Mecz ZST Branżowej Szkoły Zawodowej w Kcyni z MKS Niemczyn przyniosły szereg # ciekawych akcji i zaskakujących wyników.

Mecze rozegrano na wysokim poziome sportowym dostarczając licznie zgromadzonym kibicom bezmiar emocji. Remis 5:5 na 20 sekund przed końcem meczu jaki uzyskał prowadzący przez długi czas KAZ-BUD POL w meczu KAZ-BUD POL:SĄSIEDZI SIPIORY był dopełnieniem emocji i sportowej atmosfery tego meczu i VII kolejki Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2019/2020.

Rozgrywki Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Orła Białego sezonu 2019/2020 są przeprowadzane w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni ul. Wyrzyska 12, 89-240 Kcynia.

Drużyny biorące udział w rozgrywkach Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Orła Białego Sezon 2019/2020:
1. Zieloni Zalesie 
2. Górki Zagajne 
3. Kaz-Bud Pol
4. Orzeł Kcynia 
5. ZST Technikum Informatyczne, Ekonomiczne, Liceum Ogólnokształcące w Kcyni 
6. MKS Niemczyn 
7. Sąsiedzi Sipiory 
8. ZST Branżowa Szkoła Zawodowa w Kcyni 

Wyniki i harmonogram rozgrywek znajdują się w załączniku. 

materiał: Ryszard Hanioszyn 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 2
Pliki do pobrania
KCYŃSKA 2019 LIGA HALOWA PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR ORŁA BIAŁEGO SEZON 2019-2020.docx

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)