Dziś mamy 18 lipca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2019

VIII sesja Rady Powiatu Nakielskiego. Przedstawiamy porządek obrad

fot. archiwum

fot. archiwum

W dniu 26 czerwca 2019 roku o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej # Przystani Powiat Nakielski w Nakle odbędzie się VIII sesja Rady Powiatu Nakielskiego. Porządek obrad przedstawiamy w załączniku.

materiał: Rada Powiatu Nakielskiego

Oceń artykuł: 3 8
Pliki do pobrania
porządek obrad.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 15 (15)

  Rozczarowany wyborca, w dniu 20-06-2019 13:45:46 napisał:

  Czy ktoś z radnych zapyta o zasadność zmiany regulaminu organizacyjnego PCPRu??? Ponieważ prawdopodobnie ta zmiana ma związek ze zmianami w budżecie powiatu. To raczej pytanie z gatunku pytań retorycznych.

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Jachymek, w dniu 21-06-2019 12:33:42 napisał:

  Dodanie w ostatnich miesiącach dodatkowych 2 stanowisk kierowniczych w PCPR odbyło się raczej na wniosek dyrektora Marka Durałka. To człowiek stanowczy, o silnym charakterze, o wszechstronnej wiedzy urzędniczej i nigdy nie poddający się naciskom politycznym…. Całkiem przypadkowo zatrudnił ludzi z PSL, SLD ….no i zapomniał wymaganej wiedzy. Z drugiej strony, to dyrektor, który obstawia się dodatkowymi kierownikami-pośrednikami w pracy ze swoimi pracownikami. Co się dzieje w nakielskim PCPR?

  odpowiedz

  • 4 (6)

  gość, w dniu 21-06-2019 22:55:30 napisał:

  PCPR to bezczelna wylęgarnia i przechowalnia "swoich". Ilu trzeba przechować tylu będzie kierowników. Moja ciocia nie dostała pomocy z braku środków. Na kolejne stanowisko kierownicze środki są... Powiatowe Centrum Pomocy Radnym...

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Jula. N, w dniu 23-06-2019 21:38:03 napisał:

  Ale to właśnie radni powołali te nowe stanowiska bo nie mieli co z tymi ludźmi zrobić. Założę się że Kinderman też niebawem otrzyma stanowisko w PCPR

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Gimnastyka korekcyjna
MEBLE PIOTR PASIEKA
Lakiernictwo
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Nadanie modnej linii
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)