Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2019

VIII sesja Rady Powiatu Nakielskiego. Przedstawiamy porządek obrad

fot. archiwum

fot. archiwum

W dniu 26 czerwca 2019 roku o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej # Przystani Powiat Nakielski w Nakle odbędzie się VIII sesja Rady Powiatu Nakielskiego. Porządek obrad przedstawiamy w załączniku.

materiał: Rada Powiatu Nakielskiego

Oceń artykuł: 4 9
Pliki do pobrania
porządek obrad.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 15 (15)

  Rozczarowany wyborca, w dniu 20-06-2019 13:45:46 napisał:

  Czy ktoś z radnych zapyta o zasadność zmiany regulaminu organizacyjnego PCPRu??? Ponieważ prawdopodobnie ta zmiana ma związek ze zmianami w budżecie powiatu. To raczej pytanie z gatunku pytań retorycznych.

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Jachymek, w dniu 21-06-2019 12:33:42 napisał:

  Dodanie w ostatnich miesiącach dodatkowych 2 stanowisk kierowniczych w PCPR odbyło się raczej na wniosek dyrektora Marka Durałka. To człowiek stanowczy, o silnym charakterze, o wszechstronnej wiedzy urzędniczej i nigdy nie poddający się naciskom politycznym…. Całkiem przypadkowo zatrudnił ludzi z PSL, SLD ….no i zapomniał wymaganej wiedzy. Z drugiej strony, to dyrektor, który obstawia się dodatkowymi kierownikami-pośrednikami w pracy ze swoimi pracownikami. Co się dzieje w nakielskim PCPR?

  odpowiedz

  • 4 (6)

  gość, w dniu 21-06-2019 22:55:30 napisał:

  PCPR to bezczelna wylęgarnia i przechowalnia "swoich". Ilu trzeba przechować tylu będzie kierowników. Moja ciocia nie dostała pomocy z braku środków. Na kolejne stanowisko kierownicze środki są... Powiatowe Centrum Pomocy Radnym...

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Jula. N, w dniu 23-06-2019 21:38:03 napisał:

  Ale to właśnie radni powołali te nowe stanowiska bo nie mieli co z tymi ludźmi zrobić. Założę się że Kinderman też niebawem otrzyma stanowisko w PCPR

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne - na zamówienie
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Odchudzanie
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Przewóz krajowy
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)