Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2019

VIII Turniej Warcabowy. Zwyciężyła Katarzyna Wargulec

fot. Piotr Szybowicz

fot. Piotr Szybowicz

Katarzyna Wargulec zwyciężyła w VIII Turnieju Warcabowym # SZUBIN OPEN, który odbył się w I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie.

Szczegółowa lista medalistów przedstawia się następująco: Turniej A - klasyfikacja seniorów - I miejsce Dariusz Wargulec (SzDK Szubin), II miejsce Piotr Szybowicz (SzDK Szubin/I LO Szubin/MDK 1 Bydgoszcz), III miejsce Wanda Makowiecka (Królikowo), klasyfikacja juniorów - I miejsce Katarzyna Wargulec (SP 2 Szubin), II miejsce Oskar Dudka (MDK 1 Bydgoszcz), III miejsce Jagoda Kroczka (Zalesie).

Turniej B - klasyfikacja juniorów starszych - I miejsce Eliza Gruszczyńska (I LO Szubin), II miejsce Konrad Hilscher (I LO Szubin), III miejsce Wirginia Nowojska (I LO Szubin), klasyfikacja juniorów - I miejsce Sandra Ufnal (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin), II miejsce Alan Ufnal (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin), III miejsce Martyna Majda (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin).

Zawody prowadzili: Dariusz Wargulec i Piotr Szybowicz.

materiał: Piotr Szybowicz 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)