Dziś mamy 9 grudnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2019

VIII Turniej Warcabowy. Zwyciężyła Katarzyna Wargulec

fot. Piotr Szybowicz

fot. Piotr Szybowicz

Katarzyna Wargulec zwyciężyła w VIII Turnieju Warcabowym # SZUBIN OPEN, który odbył się w I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie.

Szczegółowa lista medalistów przedstawia się następująco: Turniej A - klasyfikacja seniorów - I miejsce Dariusz Wargulec (SzDK Szubin), II miejsce Piotr Szybowicz (SzDK Szubin/I LO Szubin/MDK 1 Bydgoszcz), III miejsce Wanda Makowiecka (Królikowo), klasyfikacja juniorów - I miejsce Katarzyna Wargulec (SP 2 Szubin), II miejsce Oskar Dudka (MDK 1 Bydgoszcz), III miejsce Jagoda Kroczka (Zalesie).

Turniej B - klasyfikacja juniorów starszych - I miejsce Eliza Gruszczyńska (I LO Szubin), II miejsce Konrad Hilscher (I LO Szubin), III miejsce Wirginia Nowojska (I LO Szubin), klasyfikacja juniorów - I miejsce Sandra Ufnal (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin), II miejsce Alan Ufnal (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin), III miejsce Martyna Majda (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin).

Zawody prowadzili: Dariusz Wargulec i Piotr Szybowicz.

materiał: Piotr Szybowicz 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)