Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

18 kwietnia 2019

VIII Sesję Rady Gminy Sadki . Porządek obrad

fot.arch

fot.arch

Zapraszam na VIII Sesję Rady Gminy Sadki, która odbędzie się# w dniu 25 kwietnia 2019 r. o godz. 1100 w sali nr 1 Gminnego Centrum Administracyjno - Kulturalnego w Sadkach, ul. Strażacka 11.

Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji.
2. Przyjęcie zmian porządku obrad.
3. Informacja o zgłoszonych uwagach do protokołu z poprzedniej sesji.
4. Sprawozdanie Wójta z działalności w okresie między sesjami.
5. Informacja o działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Nakle nad Notecią i stanu bezrobocia na terenie gminy Sadki za rok 2018 i I kwartał 2019 roku.
6. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian do budżetu Gminy Sadki na 2019 rok.
7. Podjęcie uchwały w sprawie Statutu Gminy Sadki.
8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Sadki oraz ustalenia jej składu osobowego.
9. Ocena zasobów pomocy społecznej.
10. Przyjęcie informacji z realizacji gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii w 2018 roku.
11. Przyjęcie informacji dot. kształtowania się kosztów oświaty samorządowej  w 2018 r. oraz założeń dot. realizacji zadań oświatowych  w 2019 roku.
12. Sprawy różne, wolne wnioski.
13. Zakończenie sesji.

materiał: Gmina Sadki

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (1)

    były , w dniu 19-04-2019 21:55:32 napisał:

    kiedy zaczniecie cos robić.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stół z blatem szklanym + krzesła
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bon upominkowy
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Budowa hal
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP25
1299PLN PROMOCJAPLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)