Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2018

Utrudnienia przy budowie S5. Podano nowy termin zakończenia prac

fot. archiwum

fot. archiwum

Pojawiły się kłopoty przy budowie czwartego odcinka S5 na trasie # Tryszczyn-Białe Błota.

Jak podaje Tomasz Okoński - rzecznik bydgoskiego oddziału GDDKiA - przyczyną opóźnień jest duża ilość wniosków, które spływały przede wszystkim od mieszkańców Lisiego Ogona i Białych Błot. 

Jednak drogowcy zapewniają, że prace w trakcie trwania przerwy zimowej będą wykonywane, oczywiście jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne.

Nowy termin zakończenia budowy przewidywany jest na marzec 2020 roku.

Mimo takiego obrotu spraw, nie jest to jedyny odcinek S5, którego budowa będzie opóźniona. Fragment odcinka na trasie Tryszczyn-Aleksandrowo (wiadukt nad torami kolejowymi w Maksymilianowie) oddany będzie dopiero w czerwcu 2020 roku

Oceń artykuł: 5 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Baterie
od 0,90PLN
Nowe stylizacje
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)