Dziś mamy 11 grudnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

27 listopada 2019

Urodziny Pluszowego Misia. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy

fot. Biblioteka Szkolna w Kowalewie

fot. Biblioteka Szkolna w Kowalewie

26 listopada 2019 r. obchodziliśmy w Bibliotece Szkolnej w Kowalewie niezwykłe święto – Dzień Pluszowego Misia.

Tym razem głównymi bohaterami uroczystości zostali przyjaciele ze Stumilowego Lasu, zatem korytarz wypełniły kolorowe pluszaki w kształcie Puchatka, Kłapouchego, Prosiaczka, Królika, Tygryska, a także inne ulubione przytulanki dzieci. Uczniowie brali udział w konkursie plastycznym na wykonanie portretu misia. Wśród zebranych prac dominowały rysunki i obrazki malowane farbami, ale znalazły się również formy przestrzenne wykonane techniką origami oraz lepione z masy solnej. Ponadto dzieci na zajęciach świetlicowych mogły popisać się wiedzą na temat życia niedźwiedzi uczestnicząc w turnieju pt. „Co wiesz o niedźwiedziach?” i „Czy wszystkie misie lubią miód?”. Na zakończenie imprezy dzieci otrzymały dyplomy Prawdziwego Przyjaciela Misia słodkie upominki. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za włączenie się do wspólnego świętowania. Raz jeszcze gratulujemy laureatom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Materiał: Biblioteka Szkolna w Kowalewie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Usta - powiekszanie
Nowe stylizacje
Zabiegi dla panów
Meble łazienkowe
Budowa stanu surowego
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)