Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2018

Uroczysty apel na zakończenie roku szkolnego. Uczniowie otrzymali świadectwa

fot. Liwia Kuliberda

fot. Liwia Kuliberda

22 czerwca 2018 roku to data szczególna w życiu uczniów. Dla jednych to początek wakacji, # odpoczynek po dziesięciu miesiącach intensywnej pracy, dla innych to zakończenie pewnego etapu życia.

Uczniowie klasy trzeciej ZSZ po trzech latach nauki spotkali się po raz ostatni w Zespole Szkół Technicznych w Kcyni na uroczystej akademii. Wychowawczyni Agnieszka Kobierowska wręczyła najlepszemu absolwentowi  Patrykowi Kowalskiemu dyplom za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, pozostałym świadectwa ukończenia szkoły.

Pani Wioleta Zymni podziękowała  Klaudii Tomaszewskiej za aktywne zaangażowanie w prace na rzecz Szkolnego Koła Wolontariatu, uhonorowani zostali także  krwiodawcy: Krzysztof Werbicki, Mateusz Dziewieczyński, Krystian Groblica, Patryk Kowalski i Klaudia Tomaszewska. Opiekun wolontariatu podziękowała również za roczną pracę i trud niesienia pomocy innym pozostałym członkom SKW. Następnie wychowawcy klas I-III  Technikum Informatycznego i Ekonomicznego wręczyli świadectwa uczniom, którzy uzyskali w roku szkolnym 2017/18 świadectwa z biało-czerwonym paskiem:  Angelice Michalak, Natalii Kręcisz, Zuzannie Wiejaczka, Kacprowi Niedbalskiemu, Krzysztofowi Burzyńskiemu, Hubertowi Cyganek, Tomaszowi Wiejaczka.

Rodzice wyróżniających się uczniów otrzymali również listy gratulacyjne.  Z rąk pani Joanny Krzoska  i wychowawczyni Aleksandry Konickiej Tomasz Wiejaczka otrzymał nagrodę Dyrektora ZST w Kcyni, a Krzysztof Burzyński nagrodę Burmistrza Kcyni. Angelika Michalak za wzorową frekwencję dostała power bank. Dyplomy otrzymali również uczniowie biorący udział w konkursach historycznych. Uroczystość zakończyła się pięknym występem muzycznym pani Katarzyny Łyszczarz oraz uczennic: Mileny Smorga, Darii Pawlak  i Klaudii Wysockiej.

materiał: Agnieszka Kobierowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 15

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)