Dziś mamy 18 lipca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2019

Uroczyste zakończenie nauki w klasie prawno – policyjnej

fot. pow

fot. pow

W szubińskim „ogólniaku” na mocy podpisanego porozumienia szkoły z Policją#, funkcjonuje klasa o profilu prawno – policyjnym. Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego dla uczniów „policyjnej” klasy gościł zastępca komendanta miejscowego komisariatu kom. Michał Wawrzyniak.

W minioną środę (19.06.19) w szkołach uroczyście kończył się rok szkolny. Na uroczystości w I Liceum Ogólnokształcącym w Szubinie, gdzie na mocy porozumienia podpisanego z Policją funkcjonuje klasa prawno – policyjna, zaproszono kierownictwo miejscowego komisariatu.

W spotkaniu udział wziął Zastępca Komendanta Komisariatu, kom. Michał Wawrzyniak. Komendant rozdał uczniom policyjnej klasy dyplomy za mijający rok nauki, podziękował za zaangażowanie, współpracę z mundurowymi i życzył bezpiecznych i spokojnych wakacji.

Zajęcia w policyjnej klasie zostaną wznowione wraz z początkiem września.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)