Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2019

Uroczyste spotkanie w Matyldzinie. Gmina podsumowała 2019 rok

fot. MM

fot. MM

29 listopada w świetlicy wiejskiej w Matyldzinie zorganizowano spotkanie podsumowujące #2019 rok pod względem działalności sołectw, kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń i klubów sportowych z terenu gminy Mrocza.

Spotkanie było idealną okazją do wręczenia wyróżnień oraz podziękowań wszystkim tym osobom, które w znacznej mierze wspomagały organizację imprez w bieżącym roku. Stosowne wyróżnienia przyznano następującym osobom: sołtysowi Matyldzina Markowi Maciejewskiemu, mroteckiemu radnemu i jednocześnie sołtysowi Wiela Markowi Wenerskiemu, Sebastianowi Gondkowi z koła łowieckiego nr 10 „Jeleń” oraz przewodniczącej KGW w Kosowie Elżbiecie Urban. Pamiątkowe dyplomy oraz statuetki wręczyli wyróżnionym burmistrz Leszek Klesiński oraz wiceprzewodniczący rady miejskiej Jarosław Okonek.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości wszyscy zasiedli do wspólnego stołu, gdzie czekał na nich obiad przygotowany przez gospodarzy tegorocznego spotkania – Marka Maciejewskiego oraz panie z KGW w Matyldzinie.

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (7)

  mrocza, w dniu 30-11-2019 17:13:56 napisał:

  te kobiety niech zabierają fotele bo na krżesłach mają mało miejsca

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (3)

  lamaniec, w dniu 01-12-2019 08:57:57 napisał:

  Nie pisz mrocza tylko napisz imię i nazwisko a gdy nie masz nazwiska to nazwij się mendą społeczną

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Żel UV 5ml
7,50PLN
Test amortyzatorów
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Drobne naprawy
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Drukarki kodów kreskowych
899PLN 499PLN
Modne aranżacje
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)