Dziś mamy 9 grudnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2019

Uroczyste spotkanie w Matyldzinie. Gmina podsumowała 2019 rok

fot. MM

fot. MM

29 listopada w świetlicy wiejskiej w Matyldzinie zorganizowano spotkanie podsumowujące #2019 rok pod względem działalności sołectw, kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń i klubów sportowych z terenu gminy Mrocza.

Spotkanie było idealną okazją do wręczenia wyróżnień oraz podziękowań wszystkim tym osobom, które w znacznej mierze wspomagały organizację imprez w bieżącym roku. Stosowne wyróżnienia przyznano następującym osobom: sołtysowi Matyldzina Markowi Maciejewskiemu, mroteckiemu radnemu i jednocześnie sołtysowi Wiela Markowi Wenerskiemu, Sebastianowi Gondkowi z koła łowieckiego nr 10 „Jeleń” oraz przewodniczącej KGW w Kosowie Elżbiecie Urban. Pamiątkowe dyplomy oraz statuetki wręczyli wyróżnionym burmistrz Leszek Klesiński oraz wiceprzewodniczący rady miejskiej Jarosław Okonek.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości wszyscy zasiedli do wspólnego stołu, gdzie czekał na nich obiad przygotowany przez gospodarzy tegorocznego spotkania – Marka Maciejewskiego oraz panie z KGW w Matyldzinie.

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (7)

  mrocza, w dniu 30-11-2019 17:13:56 napisał:

  te kobiety niech zabierają fotele bo na krżesłach mają mało miejsca

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (3)

  lamaniec, w dniu 01-12-2019 08:57:57 napisał:

  Nie pisz mrocza tylko napisz imię i nazwisko a gdy nie masz nazwiska to nazwij się mendą społeczną

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Nowoczesny styl
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)