Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2018

Uroczyście zakończono rok szkolny. Nie zabrakło nagród i słodkości

fot. Justyna Szatlach

fot. Justyna Szatlach

W ubiegłym tygodniu dzieci z Przedszkola Niepublicznego ,,Donald” pożegnały rok #szkolny. Przedszkolaki z grup 3, 4 i 5 – latków uczestniczyły w uroczystych obchodach zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

Nasi milusińscy wraz z Panią Dyrektor oraz Paniami z poszczególnych grup wiekowych zgromadzili się na placu zabaw, aby tam móc pożegnać się z przedszkolem, a po wakacjach szczęśliwie do niego powrócić. Pani Dyrektor życzyła wszystkim dzieciom udanego i bezpiecznego wypoczynku, a następnie wraz z Paniami wręczyła przedszkolakom nagrody w postaci dyplomów, książeczek, kolorowanek i słodkich rożków obfitości.

Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek. Nasi mali milusińscy mogli posilić się ciasteczkami i cukierkami. Jedna spośród dziewczynek z grupy 4-latków przyniosła także lody z okazji nadchodzących urodzinek. Ta niespodzianka bardzo spodobała się dzieciom. Po zjedzeniu słodkości rozpoczęła się zabawa przy znanych przedszkolnych przebojach. Dzieci tworząc pociągi rytmicznie poruszały się przy muzyce. Wykonano także  tańce, a także uczestniczono w zabawach z udziałem chusty animacyjnej. Dobrej zabawie nie było końca. Dzieci w bardzo dobrych humorach pożegnały się z przedszkolem, lecz po wakacjach obiecały całe i zdrowe do niego powrócić.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)