Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
26 czerwca 2018

Uroczyście zakończono rok szkolny. Nie zabrakło nagród i słodkości

fot. Justyna Szatlach

fot. Justyna Szatlach

W ubiegłym tygodniu dzieci z Przedszkola Niepublicznego ,,Donald” pożegnały rok #szkolny. Przedszkolaki z grup 3, 4 i 5 – latków uczestniczyły w uroczystych obchodach zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

Nasi milusińscy wraz z Panią Dyrektor oraz Paniami z poszczególnych grup wiekowych zgromadzili się na placu zabaw, aby tam móc pożegnać się z przedszkolem, a po wakacjach szczęśliwie do niego powrócić. Pani Dyrektor życzyła wszystkim dzieciom udanego i bezpiecznego wypoczynku, a następnie wraz z Paniami wręczyła przedszkolakom nagrody w postaci dyplomów, książeczek, kolorowanek i słodkich rożków obfitości.

Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek. Nasi mali milusińscy mogli posilić się ciasteczkami i cukierkami. Jedna spośród dziewczynek z grupy 4-latków przyniosła także lody z okazji nadchodzących urodzinek. Ta niespodzianka bardzo spodobała się dzieciom. Po zjedzeniu słodkości rozpoczęła się zabawa przy znanych przedszkolnych przebojach. Dzieci tworząc pociągi rytmicznie poruszały się przy muzyce. Wykonano także  tańce, a także uczestniczono w zabawach z udziałem chusty animacyjnej. Dobrej zabawie nie było końca. Dzieci w bardzo dobrych humorach pożegnały się z przedszkolem, lecz po wakacjach obiecały całe i zdrowe do niego powrócić.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Emoji. Wyobrażasz sobie bez nich komunikację?

W kalendarzu znajdziemy wiele dziwnych świąt, o których na co dzień nawet nie #pomyślimy. Tymczasem dzisiaj swoje święto obchodzą emoji - co to takiego?

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)