Dziś mamy 19 lutego 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2018

Uroczyście zakończono rok szkolny. Nie zabrakło nagród i słodkości

fot. Justyna Szatlach

fot. Justyna Szatlach

W ubiegłym tygodniu dzieci z Przedszkola Niepublicznego ,,Donald” pożegnały rok #szkolny. Przedszkolaki z grup 3, 4 i 5 – latków uczestniczyły w uroczystych obchodach zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

Nasi milusińscy wraz z Panią Dyrektor oraz Paniami z poszczególnych grup wiekowych zgromadzili się na placu zabaw, aby tam móc pożegnać się z przedszkolem, a po wakacjach szczęśliwie do niego powrócić. Pani Dyrektor życzyła wszystkim dzieciom udanego i bezpiecznego wypoczynku, a następnie wraz z Paniami wręczyła przedszkolakom nagrody w postaci dyplomów, książeczek, kolorowanek i słodkich rożków obfitości.

Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek. Nasi mali milusińscy mogli posilić się ciasteczkami i cukierkami. Jedna spośród dziewczynek z grupy 4-latków przyniosła także lody z okazji nadchodzących urodzinek. Ta niespodzianka bardzo spodobała się dzieciom. Po zjedzeniu słodkości rozpoczęła się zabawa przy znanych przedszkolnych przebojach. Dzieci tworząc pociągi rytmicznie poruszały się przy muzyce. Wykonano także  tańce, a także uczestniczono w zabawach z udziałem chusty animacyjnej. Dobrej zabawie nie było końca. Dzieci w bardzo dobrych humorach pożegnały się z przedszkolem, lecz po wakacjach obiecały całe i zdrowe do niego powrócić.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)