Dziś mamy 21 października 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
08 października 2018

Udany mecz na własnym boisku. Szubinianie zdobyli komplet punktów

Doczekaliśmy się. Piłkarze Szubinianki nie dość, że w końcu wygrali u siebie, to jeszcze w #jakim stylu! Trzy strzelone bramki, obroniony karny i rewelacyjny doping gości z Trójmiasta. Oj, działo się w sobotę w Szubinie.

Szubinianie przeważali przez pełne dziewięćdziesiąt minut spotkania. Ani na moment nie stracili kontroli. Nawet kiedy sędzia podyktował rzut karny dla Zdroju. Trudno się dziwić. Do boju niósł ich śpiew wybitnego piłkarza Piotra Majdzińskiego, który przygodę z piłką rozpoczynał w Szubiniance oraz jego przyjaciół z Pomorza. Za ich sprawą atmosfera na trybunach była znakomita. A sami piłkarze zadbali o fantastyczne widowisko sportowe.

Szubinianie udokumentowali swoją przewagę w 26`, kiedy to z dystansu uderzył kapitan zespołu Robert Jurek. Tuż przed przerwą, po faulu na Kamilu Zajdlewiczu, sędzia podyktował rzut karny. Na bramkę zamienił go nie kto inny, jak ponownie Robert Jurek. Po zmianie stron goście próbowali stworzyć akcje ofensywne, jednak obrona miejscowych była tego dnia nie do przejścia. Każda próba ataku kończyła się przechwytem. W 72` na 3:0 podwyższył Kamil Zajdlewicz. Kilka minut przed końcem meczu piłka po raz drugi znalazł się na jedenastym metrze. Tym razem jednak w polu karnym Szubinianki. Przemysław Pawlak doskonale wyczuł intencję strzelca i utrzymał korzystny dla swojej ekipy rezultat. Szubinianka wygrała u siebie.

Szubinianka – Zdrój Ciechocinek 3:0 (2:0)

Skład Szubinianki: Przemysław Pawlak, Tomasz Klein, Michał Jaworski, Dominik Krawczyk, Kacper Kłosowski (77' Hubert Lange), Konrad Polawski, Marek Gwit, Robert Jurek, Paweł Jakubowski (57' Wojciech Chróściński), Michał Machowski (46' Fabian Wiśniewski), Kamil Zajdlewicz (73' Filip Marosz).

W kolejnym meczu szubinianie na wyjeździe zmierzą się z Wisłą Dobrzyń.