Dziś mamy 15 czerwca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

08 października 2018

Udane starty w nowym sezonie. Przed Dominiką Pochowską udział w mistrzostwach

fot. UG Mrocza

fot. UG Mrocza

Mieszkanka Samsieczynka, Dominika Pochowska zapaśniczka reprezentująca # ULKS GRYF Wojnowo, po przepracowanym wakacyjnym okresie przygotowawczym (dwutygodniowy obóz w Pieczyskach i obóz sportowy w Darłówku), zaliczyła pierwsze powakacyjne starty.

Wystartowała w Mistrzostwach Polski LZS w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie zajęła wysokie 5 miejsce. W ubiegły weekend wychowanka trenera Jakuba Janiszewskiego walczyła w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek  w Iganiach Nowych k/Siedlec. Był to przegląd najzdolniejszej pod kątem zapasów młodzieży w wieku 12-14 lat z województw kujawsko- pomorskiego, warmińsko -mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego.

Popularna w klubie ''Donia'' spisała się na medal. Była jedną z młodszych uczestniczek pomimo to wywalczyła drugie miejsce i srebrny medal w kategorii wagowej 62 kg.

Teraz czeka ją najważniejszy tegoroczny start, listopadowe Mistrzostwa Polski Młodziczek.

materiał: Jarosław Janiszewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)