Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 czerwca 2018

Uczniowie na warsztatach kulinarnych. Własnoręcznie przygotowali pizzę

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzięki uprzejmości właściciela pizzerii, „Na talerzu”, pana Waleeda Abu-Hmaida, uczniowie # klasy V c Zespołu Szkolno –Przedszkolnego nr 4 w Nakle nad Notecią mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach kulinarnych.

Pod czujnym okiem szefa kuchni własnoręcznie wyrobili ciasto na pizzę, co okazało się nie lada wyczynem oraz stworzyli własną propozycję podania tej potrawy kuchni włoskiej.

Przesympatyczna atmosfera dodatkowo wzmogła apetyt młodych adeptów sztuki kulinarnej. Uczniowie ze smakiem zajadali się własnoręcznie przygotowaną pizzą i wszyscy byli zgodni, że taką przygodę warto powtórzyć.

materiał: Kamila Troczyńska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)