Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

13 września 2019

Tydzień adaptacyjny w „Słoneczku”. Były dyplomy i medale

fot. pow.

fot. pow.

Ostatni tydzień sierpnia to okres adaptacji naszej nowej grupy „maluszków”:# „Małe Sówki" w nakielskim "Słoneczku". Celem spotkań było zapoznanie nowo przybyłych dzieci z pomieszczeniami przedszkola, wyposażeniem i jego przeznaczeniem, z placem zabaw, z zabawkami oraz z paniami pracującymi w placówce.

Chciałyśmy nawiązać pierwszy kontakt, zachęcić dzieci do prób uczestnictwa w zabawach, oswoić przedszkolaków z atmosferą panującą w naszym przedszkolu. Tydzień zakończył się poczęstunkiem a dzieci otrzymały dyplomy i medale „Dzielnych Przedszkolaków”.

Materiał: Anna Jeruzal

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)