Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

10 października 2018

Turniej tańca szczęśliwy dla seniora z Szubina. Zdobył medal i puchar

fot. powierzone

fot. powierzone

W sobotę, 6 października szubinianin Jerzy Dulka wziął udział w Ogólnopolskim turnieju tańca # towarzyskiego o puchar burmistrza Koronowa.

Dla seniora udział w turnieju zakończył się bardzo dobrze. Tańcząc cha-chę w parze z tancerką Edytką zdobył I miejsce w kategorii senior hobby i złoty medal.

Z kolei wykonanie walca angielskiego wraz z instruktorką Dorotą Gołębiewską sprawiło, że to w ręce tej pary trafił puchar burmistrza Koronowa.

materiał: J. Dulka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.


Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)