Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

16 września 2019

Turniej szachowy w Mroczy. Rywalizacja była na wysokim poziomie

fot. Piotr Szybowicz

fot. Piotr Szybowicz

W Mroczy odbyły się Igrzyska Sportowe Pałucko - Krajeńskie, w ramach których odbył się # między innymi turniej szachowy.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli szachiści z Szubina w składzie: Jerzy Białas, Dariusz Wargulec i Piotr Szybowicz. II miejsce zajęli zawodnicy z Nakła (Tomasz Janik, Hubert Gabryszewski, Mikołaj Konieczny), a III miejsce uzyskali przedstawiciele Mroczy (Jan Rosiński, Kacper Klimek, Robert Przybysz).

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze trzy miejsca wywalczyli: I miejsce Piotr Szybowicz (Szubin), II miejsce Tomasz Janik (Nakło), III miejsce Hubert Gabryszewski (Nakło). Na IV miejscu znalazł się Jerzy Białas (Szubin), a na V miejscu uplasował się Dariusz Wargulec (Szubin).

Turniej sędziował Mirosław Kozielski, a medale wręczał między innymi burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski.

materiał: Piotr Szybowicz

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Meble łazienkowe
Nadanie modnej linii
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Jadalnia / pokój dzienny
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)