Dziś mamy 22 czerwca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2018

Turniej szachowy w Mroczy

11 sierpnia w Mroczy odbędzie się turniej szachowy.

 Regulamin II Otwarte Mistrostwa Gminy Mrocza o Puchar Burmistrza – Mrocza, 11.08.2018 r. 

Organizator:  Klub Luks FENIKS Mrocza,  Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy,  Urząd Miasta i Gminy w Mroczy. 2.

Cel zawodów:  promocja i popularyzacja gry w szachy na terenie Gminy Mrocza,  integracja środowiska szachowego,  promowanie alternatywnych kierunków zainteresowań wspierających rozwój umysłowy i intelektualny młodzieży szkolnej. 3. Termin 11 sierpnia 2018 r. (sobota):

Weryfikacja uczestników: 09.00 – 09.45 Uroczyste otwarcie 09.50  Rozpoczęcie 1 rundy: 10.00 Prognozowany czas zakończenia turnieju około godziny 15.00. 4.

Miejsce zawodów:  Hala Sportowo – Widowiskowa w Mroczy ul. Marszałka Piłsudskiego 4 (dawna nazwa ulicy: 30-Lecia LWP). Wjazd od ulicy Łobżenickiej. 

Kierownik zawodów: Mirosław Kozielski (tel. 695-642-369).

5. Koszt i warunki uczestnictwa:  Wpisowe do zawodów o - seniorzy: 20 zł o - juniorzy: 15 zł 6. Tempo gry i system rozgrywek  OPEN A dla zawodników z rankingiem FIDE od 1500 pkt.  OPEN B dla pozostałych zgłoszonych zawodników.  Tempo gry: 12 minut + 4 sekund dla zawodnika.  Ilość rund: 7 lub 9 (w zależności od liczby (zawodników). 7. Zgłoszenia:  Zgłoszenia telefoniczne (tel: 695-642-369) lub na adres mailowy organizatora zawodów Mirosława Kozielskiego (miroslaw.kozielski@gmail.com) 

Serwisy chessarbiter.com lub chessmanager.com  W zgłoszeniach należy podać imię i nazwisko, miejscowość, klub, datę urodzenia, ranking, posiadaną kategorię szachową.  Zgłoszenia przyjmowan będą do 8 sierpnia. 8. Sędziowanie:  W mistrzostwach obowiązują aktualne przepisy gry FIDE. 

Zawody prowadzi sędzia klasy międzynarodowej Ulrich Jahr. 9. Nagrody:  Za zajęcie miejsc I-III w turniejach A i B przewiduje się puchary i medale.  Nagrody rzeczowe dla reszty zawodników (do wyczerpania zapasów).  Organizator przewiduje również puchar lub nagrodę rzeczową dla najlepszego zawodnika z Gminy Mrocza. 10. Sprawy organizacyjne:  Turniej jest zgłoszony do FIDE;  Zawodnicy startują w zawodach na koszt własny lub delegujących ich klubów i w ich gestii jest ubezpieczenie zawodnika na wypadek zdarzeń losowych.  cała pula wpisowego zostanie przeznaczona na obiad, kawe/herbate, słodycze i sprawy organizacyjne. 

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie zawodów w celu ich sprawnego przeprowadzenia, które zostaną ogłoszone przed 1 rundą.

materiał: powierzony 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox i kwas hialuronowy
Budowa stanu surowego
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
STOLIKI NOCNE
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
SYPIALNIE
Nowoczesne zabiegi laserowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)