Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

09 marca 2018

Turniej piłkarski z okazji Dnia Kobiet. Dziewczęta pokazały wolę walki

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 8. 03. 2018r. w Hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica, odbył się Turniej w # Piłkę Nożną Dziewcząt z okazji „ DNIA KOBIET”.

Naszą szkołę reprezentowały: Hanna Stryszyk, Julita Kot, Natalia Sosnowska, Marlena Pawlak, Magdalena Winkowska, Weronika Dorosz, Weronika Mrotek. Dziewczęta wykorzystały wszystkie swoje umiejętności, pokazały wolę walki i radość z gry. Efektem dobrej gry były wygrane 2:0 z I LO Szubinie, a także 8:0 z ZSP w Lubaszczu.

Cały turniej zakończył się zwycięstwem:
ZSP im. S. Staszica w Nakle - I MIEJSCE
I LO w Szubinie - II MIEJSCE
ZSP w Lubaszczu - III MIEJSCE

Najlepszą zawodniczką turnieju została HANNA STRYSZYK z ZSP im. S. Staszica w Nakle.

materiał: Ewa Welker

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)