Dziś mamy 23 stycznia 2019, środa, imieniny obchodzą:

03 stycznia 2018

Turniej piłkarski na rozpoczęcie roku. Rodzice zagrali z dziećmi

fot. powierzone

fot. powierzone

Wczoraj tj. 2 stycznia br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle n. Not. w # ramach treningu podopiecznych trenera Piotra Dutkiewicza, zespołu Orlika Klubu Sportowego „Czarni” w Nakle odbył się turniej, w którym udział wzięli zawodnicy w/w zespołu oraz rodzice zawodników.

Na turnieju obecny był także prezes klubu „Czarni” p. Lechosław Draeger, który na początku spotkania w kilku słowach podziękował wszystkim za udział w życiu klubu oraz przedstawił pokrótce plan pracy na rok bieżący, życząc wszystkim wszystkiego najlepszego.
Następnie głos zabrał trener Piotr Dutkiewicz, który przedstawił zebranym plan przygotowań drużyny Orlika do rundy wiosennej, informując o zaplanowanych turniejach, które odbędą się w najbliższym terminie. Organizatorami w/w turniejów jest „Pelikan” Szubin i „Jeziorak” Żnin.

Turniej który się odbył zainspirowany został przez trenera i rodziców, którzy chcieli zagrać ze swoimi dziećmi.

Wszystkich zebranych dzieci jak i rodziców podzielono na drużyny. Drużynę rodziców stanowiła grupa tatusiów tworzących dwie drużyny, natomiast dzieci utworzyły trzy drużyny. Trzeba zaznaczyć, iż w drużynie rodziców w jednym meczu znalazła się także odważna mama, której to udało się strzelać gole. Gratulujemy.

Rozegrano kilkanaście meczów w różnych kombinacjach, m.in. rodzice - dzieci, rodzice kontra rodzice, etc. Turniej miał na celu głównie zabawę. Nie chodziło tutaj o wyniki, natomiast radości dzieci jak i rodziców, tak na parkiecie jak i na widowni było wiele.
Spotkanie jest swego rodzaju integracją, nie tylko samych zawodników ale także rodziców.

Uczestnicy turnieju wyrazili chęć organizowania takiego turnieju systematycznie raz w miesiącu.

Wszystkim rodzicom, trenerowi jak i zawodnikom drużyny Orlika Zarząd klubu serdecznie dziękuje.

Korzystając z okazji wszystkim członkom klubu, działaczom, zawodnikom, fanom Klubu i wszystkim związanym z klubem Zarząd klubu życzy wszystkiego najlepszego w Nowym 2018 Roku.

materiał: Mirosław Dyks

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

 

Oceń artykuł: 18 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)