Dziś mamy 27 września 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

03 lutego 2020

Turniej o Puchar Burmistrza Rogoźna. Alan Jagodziński zajął II miejsce

fot. P. Szybowicz

fot. P. Szybowicz

Alan Jagodziński uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Wyspiańskiego w Szubinie #wywalczył II miejsce w kategorii juniorów w Zimowym Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Rogoźna.

Na listach startowych znaleźli się zawodnicy z kilku województw. W klasyfikacji ogólnej seniorów i juniorów wyniki przedstawiały się następująco: I miejsce Mikołaj Nowak (MKSz Rybnik) 9/9, II miejsce Krystian Janik (NOK Nakło) 7/9, III miejsce Mateusz Różański (Sandomierz) 6/9, VI miejsce Olaf Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno / I LO Szubin) 5,5/9, XI miejsce (II miejsce w kategorii juniorów) Alan Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno / I LO Szubin) 5/9.

Materiał: P. Szybowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)