Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

13 sierpnia 2019

Turniej Szachowy "Lato na Pałukach". Zawodnicy wywalczyli dobre miejsca

fot. Piotr Szybowicz

fot. Piotr Szybowicz

W 51 Turnieju Szachowym "Lato na Pałukach" w Wągrowcu startowała grupa # zawodników z powiatu nakielskiego.

I miejsce wywalczył Olaf Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno/I LO Szubin/Miastowice) - kategoria juniorów do lat 18, na III miejscu uplasował się Alan Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno/I LO Szubin/Miastowice) - kategoria juniorów do lat 18.

Jagoda Kroczka zajęła VIII miejsce (UKS MDK 1 Hetman Bydgoszcz/SzDK Szubin/Zalesie) - kategoria juniorów do lat 18, a Hubert Zdralek (I LO Szubin) zakończył zmagania uzyskując IX pozycję - kategoria juniorów do lat 18.

W klasyfikacji ogólnej XIII miejsce zdobył Piotr Szybowicz (UKS Szachowa Dwójka Szubin/I LO Szubin). W turnieju startowało 60 uczestników z kilku województw.

materiał: Piotr Szybowicz

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Elzab Delta Max E
sugerowana cena producenta: 2950,70PLN
Baterie
od 0,90PLN
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Sprzedaż opon
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)