Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2019

Turniej Pluszowego Misia. Zwyciężyły wszystkie dzieci

fot. Katarzyna Biskup

fot. Katarzyna Biskup

26 listopada w Szkole Podstawowej im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie odbył się # Międzyprzedszkolny XIV Turniej Pluszowego Misia.

Wzięły w nim udział niemal wszystkie dzieci ze społeczności szkolnej, jednak głównymi bohaterami tego wydarzenia były dzieci 6-letnie z oddziałów przedszkolnych z Turu, Kołaczkowa i Królikowa.

Impreza sportowa została rozpoczęta powitaniem przez wicedyrektor szkoły p. Domicelę Kulińską, która życzyła wszystkim uczestnikom zdrowej rywalizacji w zawodach, oraz wspaniałej zabawy. Dzieci w trakcie turnieju zmagały się w konkurencjach sportowych takich jak: "Misiowe skoki", "Z łapki do łapki", "Zręczny niedźwiadek".

Zadania przeplatane były zabawami ruchowymi do utworów muzycznych z misiem w tle. Ogromnym wrażeniem okazały się występy uczennicy klasy IV Mileny, która swoim tańcem zaprezentowała swój ogromny talent.

Jak każdego roku turniej zakończył się zwycięstwem wszystkich dzieci. Na dowód tego każda grupa otrzymała dyplom oraz Misia Tulisia, a uczestnicy zostali obdarowani misiowymi medalami. Grupa Sówek z Królikowa przekazała Misiowego gospodarza turnieju 6-latkom ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Turze.

Wszystkie przedszkolaki bawiły się doskonale, co podkreślają ich uśmiechnięte buzie. Bardzo dziękujemy wychowawcom dzieci 6-letnich za przyjęte zaproszenia, udział w turnieju oraz wyjątkowo spędzony czas.

Dziękujemy sponsorom, którzy wsparli nasze działania podczas przygotowań do turnieju.

materiał: Joanna Umińska/red

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Posnet Themo EJ
sugerowana cena producenta: 2950,77PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
39PLN od 15zł/mcPLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
999PLN PROMOCJAPLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)