Dziś mamy 11 grudnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

28 listopada 2019

Turniej Pluszowego Misia. Zwyciężyły wszystkie dzieci

fot. Katarzyna Biskup

fot. Katarzyna Biskup

26 listopada w Szkole Podstawowej im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie odbył się # Międzyprzedszkolny XIV Turniej Pluszowego Misia.

Wzięły w nim udział niemal wszystkie dzieci ze społeczności szkolnej, jednak głównymi bohaterami tego wydarzenia były dzieci 6-letnie z oddziałów przedszkolnych z Turu, Kołaczkowa i Królikowa.

Impreza sportowa została rozpoczęta powitaniem przez wicedyrektor szkoły p. Domicelę Kulińską, która życzyła wszystkim uczestnikom zdrowej rywalizacji w zawodach, oraz wspaniałej zabawy. Dzieci w trakcie turnieju zmagały się w konkurencjach sportowych takich jak: "Misiowe skoki", "Z łapki do łapki", "Zręczny niedźwiadek".

Zadania przeplatane były zabawami ruchowymi do utworów muzycznych z misiem w tle. Ogromnym wrażeniem okazały się występy uczennicy klasy IV Mileny, która swoim tańcem zaprezentowała swój ogromny talent.

Jak każdego roku turniej zakończył się zwycięstwem wszystkich dzieci. Na dowód tego każda grupa otrzymała dyplom oraz Misia Tulisia, a uczestnicy zostali obdarowani misiowymi medalami. Grupa Sówek z Królikowa przekazała Misiowego gospodarza turnieju 6-latkom ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Turze.

Wszystkie przedszkolaki bawiły się doskonale, co podkreślają ich uśmiechnięte buzie. Bardzo dziękujemy wychowawcom dzieci 6-letnich za przyjęte zaproszenia, udział w turnieju oraz wyjątkowo spędzony czas.

Dziękujemy sponsorom, którzy wsparli nasze działania podczas przygotowań do turnieju.

materiał: Joanna Umińska/red

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Oczyszczanie twarzy
Krzesło młodzieżowe
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)