Dziś mamy 7 czerwca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

14 maja 2019

Turniej Piłki Nożnej. Sportowe obchody Święta Pracy

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 01.05.2019 r. od godz. 10.00 przeprowadzono, na boisku trawiastym # Orlik przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni, ul. Bolesława Pobożnego 1, Turniej Piłki Nożnej Szóstek Piłkarskich o Puchar Burmistrza Kcyni z okazji obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja i Święta Pracy 1 Maja.

W zawodach wzięły udział drużyny Sąsiedzi Sipiory i Zespół Szkół Technicznych TIE. Rozegrano mecz i rewanż 2 razy 20 min. każdy z meczy.

Wyniki:
Sąsiedzi Sipiory 3:3 Zespół Szkól Technicznych TIE

Rewanż:
Zespół Szkól Technicznych 4:3 TIE Sąsiedzi Sipiory

Klasyfikacja końcowa
I miejsce Zespół Szkół Technicznych TIE wynik 4 pkt. 7:6;
II miejsce Sąsiedzi Sipiory wynik 1 pkt. 6:7.

Podsumowania zawodów o charakterze okolicznościowym patriotycznym, wręczenia pucharów za zajęte miejsca drużynowo i nagród indywidualnych statuetek, dokonał Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga gratulując zawodnikom wspaniałej widowiskowej gry, na wysokim i wyrównanym poziomie, zajętych miejsc drużynowo i tytułów indywidualnych: Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz i Najlepszy Zawodnik.

Burmistrz Kcyni uhonorował nagrodami indywidualnymi - statuetkami piłka nożna i tytułami: Król Strzelców Pawłeł Stałowski (Sąsiedzi Sipiory), Najlepszy Bramkarz Rafał Heftowicz (Sąsiedzi Sipiory), Najlepszy Zawodnik Hubert Silicki (Zespół Szkół Technicznych TIE).

Zawody zorganizował Urząd Miejski w Kcyni i animatorzy sportu na boisku Orlik w Kcyni. Sędzią głównym zawodów był pan Robert Stróżyk.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)