Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 maja 2019

Turniej Piłki Nożnej. Sportowe obchody Święta Pracy

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 01.05.2019 r. od godz. 10.00 przeprowadzono, na boisku trawiastym # Orlik przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni, ul. Bolesława Pobożnego 1, Turniej Piłki Nożnej Szóstek Piłkarskich o Puchar Burmistrza Kcyni z okazji obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja i Święta Pracy 1 Maja.

W zawodach wzięły udział drużyny Sąsiedzi Sipiory i Zespół Szkół Technicznych TIE. Rozegrano mecz i rewanż 2 razy 20 min. każdy z meczy.

Wyniki:
Sąsiedzi Sipiory 3:3 Zespół Szkól Technicznych TIE

Rewanż:
Zespół Szkól Technicznych 4:3 TIE Sąsiedzi Sipiory

Klasyfikacja końcowa
I miejsce Zespół Szkół Technicznych TIE wynik 4 pkt. 7:6;
II miejsce Sąsiedzi Sipiory wynik 1 pkt. 6:7.

Podsumowania zawodów o charakterze okolicznościowym patriotycznym, wręczenia pucharów za zajęte miejsca drużynowo i nagród indywidualnych statuetek, dokonał Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga gratulując zawodnikom wspaniałej widowiskowej gry, na wysokim i wyrównanym poziomie, zajętych miejsc drużynowo i tytułów indywidualnych: Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz i Najlepszy Zawodnik.

Burmistrz Kcyni uhonorował nagrodami indywidualnymi - statuetkami piłka nożna i tytułami: Król Strzelców Pawłeł Stałowski (Sąsiedzi Sipiory), Najlepszy Bramkarz Rafał Heftowicz (Sąsiedzi Sipiory), Najlepszy Zawodnik Hubert Silicki (Zespół Szkół Technicznych TIE).

Zawody zorganizował Urząd Miejski w Kcyni i animatorzy sportu na boisku Orlik w Kcyni. Sędzią głównym zawodów był pan Robert Stróżyk.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)