Dziś mamy 17 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
18 marca 2018

Turniej Brydżowy im. Mariusza i Kazimierza Mendyk

Ognisko TKKF Instalator Pelikan w Szubinie, Starostwo Powiatowe w Nakle, Urząd Miasta i #Gminy w Szubinie oraz Kujawsko – Pomorski Związek Brydża Sportowego w Bydgoszczy serdecznie zapraszają sympatyków brydża na Turniej Brydża im. Mariusza i Kazimierza Mendyk.

Turniej odbędzie się 18 marca 2018 roku o godz. 9:45 w Szubinie przy ul. Mostowej 14. W zawodach mogą uczestniczyć pary sportowe zrzeszone i niezrzeszone. Wpisowe wynosi 40 zł od pary, a emeryci i renciści 30 zł za okazaniem legitymacji. W ramach wpisowego każdy uczestnik otrzyma ciepły posiłek oraz dowolną ilość kawy i herbaty. Każdy uczestnik otrzyma okolicznościowy znaczek. Turniej przeprowadzony będzie również drużynowo (2 pary). Przewidziane nagrody rzeczowe dla najlepszych trzech par, medale dla najlepszych trzech par, puchary dla najlepszych trzech par, puchar przechodni dla zwycięskiego zespołu, nagrody finansowe dla najlepszych par, nagrody niespodzianki. Ilość nagrodzonych może się zwiększyć w zależności od liczby uczestników. Turniej sędziuje sędzia związkowy, turniej zaliczany do Grand Prix okręgu Kujawsko – Pomorskiego. Więcej informacji kom. 609 – 042 – 544

Materiał: Piotr Krzywdziński  

Oceń artykuł: 9 0
Pliki do pobrania
REGULAMIN MENDYK.docx

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Powerbank z wagą i latarką MT6352
59,90PLN
Krzesło młodzieżowe
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Nowoczesne zabiegi laserowe
Żel UV 5ml
7,50PLN
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Pomoc drogowa
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)