Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

17 kwietnia 2019

Trzy oferty na wykonanie prac. Cena tylko jednej nie jest za wysoka

Minął termin składania ofert na modernizację budynku byłej Remizy OSP na Izbę# Tradycji Pożarnictwa w Wielu. Czy są chętni do wykonania prac?

O planowanych pracach pisaliśmy tutaj. 11 kwietnia zakończyło się przyjmowanie ofert. Wpłynęły trzy:

Nor-bud Zielińska Małgorzata, Człuchów - 132 091,20 zł

Zakład Gospodarki Komunalnej w Mroczy Sp. z o.o. - 94 983,15 zł

Zakład Remontowo-Budowlany ADEX Dariusz Dudkiewicz, Szubin  - 131 672,99 zł

Są to kwoty brutto. Co warto odnotować, kwota, którą zaplanowano na sfinansowanie tej inwestycji, to 96 114,19 zł brutto, więc tylko oferta Zakładu Gospodarki Komunalnej w Mroczy nie jest wyższa. Czy właśnie ten wykonawca wygra przetarg? Okaże się niebawem.

Wszystkie prace zostaną zakończone do 12 sierpnia 2019 roku.

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (13) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (5)

  CNA, w dniu 17-04-2019 15:07:09 napisał:

  wykonawca niech nie zapomni o jakości wykonywanych prac , a urzędnik , który będzie to odbierał niech sie przyjrzy dokładnie , łatwo wygrac jak .... . pozdrawiam .

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Paweł , w dniu 17-04-2019 15:36:58 napisał:

  To normalka znali kwotę i podali niższą ale cienko widzę dokładność wykonania tego zlecenia

  odpowiedz

  • -1 (1)

  cba, w dniu 18-04-2019 10:59:20 napisał:

  specjalnie inwestycja pod ZGK ! dużo pieniędzy mało roboty !

  odpowiedz

  • 3 (5)

  mieszkaniec, w dniu 18-04-2019 14:19:13 napisał:

  Zbędna inwestycja powtarzam już któryś raz z rzędu drogę zróbcie a nie na kredyt i to też z pieniędzy mieszkańców Wiela. Remont starej remizy na izbę pamięci pytam się po co. Rozwój miejscowości to przede wszystkim drogi a nie zabawy z historią. Wybudowano tak wielki obiekt w Wielu który nie jest wykorzystywany a tu następna inwestycja. Ludzie chcą normalnie dojechać do domów a nie całe życie po dziurawym bruku. Czy to tak trudno zrozumieć.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  Pablo, w dniu 18-04-2019 19:11:22 napisał:

  taki radny i sołtys Wiela że ciągle się wstrzymuje od wszelkiego głosowania i nie potrafi za argumentować o zbędnej inwestycji chyba trzeba chodzić na sesje i tam po prostu grzmieć

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  Mieszkaniec, w dniu 18-04-2019 22:48:05 napisał:

  W każdej wsi drogi dziurawe ale każdy unika tematu w Drzewianowie sołtys zabrał pieniądze które były przeznaczone na drogi i jego pupile go nawet poparli a teraz robią rewolucję wokół sali wiejskiej i gnębią biedną kobietę która mieszka tam od wieków i nikt z tym nie robi nic tylko każdy się przygląda.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Xxx, w dniu 18-04-2019 22:52:36 napisał:

  Prawda Drzewianowski sołtys aby się wylansować zrobi wszystko po trupach do celu. I nie ma tu mowy że dla dobra społeczeństwa niestety.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (0)

  Ja, w dniu 20-04-2019 06:27:44 napisał:

  W innych sołectwach też mieszkańcy pomagaja ,i nikt nie robi z tego tragedii .W Drzewianowie narzekają ale jak trzeba coś zrobić za darmo to chętnych brak .Prace te prowadzone sa dla społeczeństwa .A oni potrafia tylko żądać a nie dają nic od siebie .

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Nowoczesny styl
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1099PLN PROMOCJAPLN
Meble łazienkowe
MEBLE PIOTR PASIEKA
Metkownice
od 179PLN
Lakiernictwo
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)