Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

04 sierpnia 2018

Trwają poszukiwania wykonawcy. Po raz drugi ogłoszono przetarg

Gmina Nakło po raz drugi ogłosiła przetarg na realizację zadania inwestycyjnego pn. # modernizacja układu komunikacyjnego w Nakle.

24 lipca opublikowano ogłoszenie o drugim przetargu. Poprzednie zostały unieważnione ponieważ firmy, które zgłaszały swoje oferty były dla gminy "za drogie" bądź też nie zgłosiła się żadna firma gotowa zrealizować trzy bądź jedno z trzech zapisanych w ofercie zadań.

Zadanie, do realizacji którego poszukiwany jest inwestor bądź inwestorzy będzie polegało przede wszystkim na:

W części pierwszej modernizacji układu komunikacyjnego w zakresie ulic: Staszica, Leśna, łącznik ul. Staszica do ul. Leśnej i Armii Krajowej. Na sfinansowanie prac gmina zaplanowała kwotę 3 639 000 zł.

Druga część to modernizacja układu komunikacyjnego w zakresie ul. Mickiewicza, na sfinansowanie której zaplanowano kwotę 1 606 000 zł.

W trzeciej części roboty mają na celu modernizację układu komunikacyjnego w zakresie ulic: Dąbrowskiego, Kościelna, Plac Konopnickiej i Dolna - 1 085 000 zł.

Termin składania ofert mija 9 sierpnia.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 13 (17)

  antyPOstkomunista, w dniu 05-08-2018 10:48:36 napisał:

  Będzie prawdopodobnie zastosowana stara sprawdzona metoda, czyli odrzucamy wzsystkich, którzy podają realną cenę a wybieramy w konsekfencji jedynie słuszną "najtańszą" firmę. Oczywiście będzie równie droga jak inne albo jeszcze droższa bo wprowadzą potem aneksy. Jaka to będze firma wtajemniczeni wiedzą doskonale.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (7)

  Pl, w dniu 05-08-2018 18:42:18 napisał:

  Blisko 4000000 złotych za ogrom pracy. Oczekują, że znajdą się głupki co wykonają ciężką pracę za grosze. I to jeszcze cwaniaki, co za palenie głupa i udawanie, że pracują kasuja podatnikow nawet po 12 tys miesięcznie

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Mieszkaniec, w dniu 06-08-2018 16:12:46 napisał:

  Krzychu sam niech robi w końcu za coś pensje bierze a jak drogi nie są budowane to dlaczego bierze?

  odpowiedz

  • -1 (1)

  idol, w dniu 06-08-2018 21:33:39 napisał:

  Jest nowa firma w Nakle ,wzięła szkoły do remontu z dwoma ukraińcami w zapleczu wykonawczym ,może jeszcze jeden został w zanadrzu to drogi w Nakle ogarnie, adres to firma głabicki. no sory to byłaby reklama ,ale niech im będzie. Czekamy na zakończenie remontu szkół w końcu sierpnia [tak w nawiasie].

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Blacharstwo
Tonery Directions
27PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zabiegi dla panów
Nowoczesne zabiegi laserowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)