Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2019

Trwa przebudowa drogi gminnej w Mieczkowie. II etap

fot.pow

fot.pow

Trwa II etap budowy drogi w Mieczkowie. Powstanie ok. 700 metrów bieżących drogi z nawierzchni# bitumicznej wraz z utwardzonymi kruszywem poboczami i wjazdami. Inwestycja realizowana jest przy wsparciu ze środków unijnych w ramach PROW na lata 2014-2020.

Wysokość dofinansowania to 63,63%. Całkowita wartość inwestycji wynosi 553 536,05 zł. Zadanie realizuje firma Kowalski Budownictwo. Stan naszych lokalnych dróg sukcesywnie jest poprawiany.
Przekłada się to na lepszy komfort jazdy i bezpieczeństwo - podsumowuje Burmistrz Kcyni Marek Szaruga.

W dalszych planach jest przebudowa ul. Łąkowej w Kcyni - na to zadania Gmina Kcynia złożyła wniosek o wsparcie finansowe w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Kolejnymi zadaniami w trakcie realizacji jest przygotowanie projektów budowlanych na przebudowę ul. Sądowej i Farnej w Kcyni i drogę w Dziewierzewie.

materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)