Dziś mamy 11 sierpnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2019

Trwa naprawa urządzeń w skateparku. Apel do użytkowników!

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

W dniu wczorajszym rozpoczął się remont urządzeń zlokalizowanych na # skateparku. Po wielu latach użytkowania i narażenia na działanie czynników atmosferycznych elementy uległy znacznemu zniszczeniu.

Decyzją Burmistrza Kcyni Marka Szarugi przeznaczono dodatkowe środki na jego remont, który wykonują pracownicy ZGKiM w Kcyni, by można było w dalszym ciągu korzystać ze skateparku zgodnie z jego przeznaczeniem.

Remont dokonywany jest w ograniczonym zakresie, gdyż całościowa, kompleksowa naprawa przekracza możliwości finansowe gminy w aktualnej sytuacji. Mimo to z pewnością po zakończonych pracach będzie można korzystać z urządzeń.

Dodatkowo ustawiono nowe ławeczki i kosze na śmieci. Apel do wszystkich użytkowników i przebywających na placu, by szanować wspólne dobro. Zachęcamy do korzystania także z urządzeń siłowni plenerowej zlokalizowanej w sąsiedztwie skateparku.

materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)