Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2019

Trwa naprawa urządzeń w skateparku. Apel do użytkowników!

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

W dniu wczorajszym rozpoczął się remont urządzeń zlokalizowanych na # skateparku. Po wielu latach użytkowania i narażenia na działanie czynników atmosferycznych elementy uległy znacznemu zniszczeniu.

Decyzją Burmistrza Kcyni Marka Szarugi przeznaczono dodatkowe środki na jego remont, który wykonują pracownicy ZGKiM w Kcyni, by można było w dalszym ciągu korzystać ze skateparku zgodnie z jego przeznaczeniem.

Remont dokonywany jest w ograniczonym zakresie, gdyż całościowa, kompleksowa naprawa przekracza możliwości finansowe gminy w aktualnej sytuacji. Mimo to z pewnością po zakończonych pracach będzie można korzystać z urządzeń.

Dodatkowo ustawiono nowe ławeczki i kosze na śmieci. Apel do wszystkich użytkowników i przebywających na placu, by szanować wspólne dobro. Zachęcamy do korzystania także z urządzeń siłowni plenerowej zlokalizowanej w sąsiedztwie skateparku.

materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)