Dziś mamy 21 września 2019, sobota, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2019

Trwa naprawa urządzeń w skateparku. Apel do użytkowników!

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

W dniu wczorajszym rozpoczął się remont urządzeń zlokalizowanych na # skateparku. Po wielu latach użytkowania i narażenia na działanie czynników atmosferycznych elementy uległy znacznemu zniszczeniu.

Decyzją Burmistrza Kcyni Marka Szarugi przeznaczono dodatkowe środki na jego remont, który wykonują pracownicy ZGKiM w Kcyni, by można było w dalszym ciągu korzystać ze skateparku zgodnie z jego przeznaczeniem.

Remont dokonywany jest w ograniczonym zakresie, gdyż całościowa, kompleksowa naprawa przekracza możliwości finansowe gminy w aktualnej sytuacji. Mimo to z pewnością po zakończonych pracach będzie można korzystać z urządzeń.

Dodatkowo ustawiono nowe ławeczki i kosze na śmieci. Apel do wszystkich użytkowników i przebywających na placu, by szanować wspólne dobro. Zachęcamy do korzystania także z urządzeń siłowni plenerowej zlokalizowanej w sąsiedztwie skateparku.

materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)