Dziś mamy 22 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2019

Trwa naprawa urządzeń w skateparku. Apel do użytkowników!

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

W dniu wczorajszym rozpoczął się remont urządzeń zlokalizowanych na # skateparku. Po wielu latach użytkowania i narażenia na działanie czynników atmosferycznych elementy uległy znacznemu zniszczeniu.

Decyzją Burmistrza Kcyni Marka Szarugi przeznaczono dodatkowe środki na jego remont, który wykonują pracownicy ZGKiM w Kcyni, by można było w dalszym ciągu korzystać ze skateparku zgodnie z jego przeznaczeniem.

Remont dokonywany jest w ograniczonym zakresie, gdyż całościowa, kompleksowa naprawa przekracza możliwości finansowe gminy w aktualnej sytuacji. Mimo to z pewnością po zakończonych pracach będzie można korzystać z urządzeń.

Dodatkowo ustawiono nowe ławeczki i kosze na śmieci. Apel do wszystkich użytkowników i przebywających na placu, by szanować wspólne dobro. Zachęcamy do korzystania także z urządzeń siłowni plenerowej zlokalizowanej w sąsiedztwie skateparku.

materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)