Dziś mamy 13 grudnia 2017, środa, imieniny obchodzą:
16 listopada 2017

Trwa budowa świetlicy wiejskiej. Gmina na ten cel uzyskała dofinansowanie

fot. Bogna Adamska

fot. Bogna Adamska

W Turzynie trwa realizacja gminnego zadania inwestycyjnego dotyczącego budowy #ogólnodostępnej świetlicy wiejskiej. Budowę realizuje firma DGB II Sp z.o.o z Szubina.

Gmina Kcynia na ten cel uzyskała dofinansowanie ze środków unijnych. Była jedną z pierwszych gmin, które sięgnęły po wsparcie w ramach działania LEADER. Burmistrz Kcyni Marek Szaruga w towarzystwie Skarbnik Gminy Kcynia Edyty Szczurek podpisał umowę dotycząca realizacji operacji pn. „Budowa ogólnodostępnej świetlicy w Turzynie” – kwota dofinansowania wynosi 407 315 zł. Nabory wniosków przeprowadziło Stowarzyszenie „Partnerstwa dla Kajny i Pałuk”.

Materiał: Anna Duda-Nowicka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)