Dziś mamy 19 lutego 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

28 czerwca 2018

To ważny moment dla sześciolatków. Były nagrody i podziękowania

fot. M. Burchardt

fot. M. Burchardt

20 czerwca dzieci z grupy 6-latków z Przedszkola Niepublicznego DONALD pożegnały #przedszkole. Na początku uroczystości Pani Dyrektor podziękowała Rodzicom za wspaniałą współpracę.

Słowa uznania skierowała również do nauczycieli, którzy potrafili świetnie przygotować dzieci do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

Następnie przedszkolaki pod kierunkiem swoich pań wychowawczyń zaprezentowały bogaty program składający się z dwóch części - bajki ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" oraz programu artystycznego ,,Pożegnania nadszedł czas". Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Nie zabrakło również poloneza oraz piosenki ,,Ale to już było ...", którą to dzieci pożegnały się ze wszystkimi paniami z przedszkola.

Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole. Dla dzieci to ważny moment - skończył się dla nich pierwszy beztroski, ale jakże ważny etap edukacji. Każdy przedszkolak otrzymał na pamiątkę Dyplom Ukończenia Przedszkola oraz upominki. Natomiast rodzicom, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w życie przedszkolne Pani Dyrektor wręczyła podziękowania, kwiaty  oraz drobne upominki. Rodzice również złożyli podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych, a dzieci podziękowały wierszykami.

Na zakończenie części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Nie zabrakło też tortu z logo przedszkola - Kaczorem Donaldem. Teraz pozostaje życzyć wszystkim miłych i bezpiecznych wakacji.

materiał: mgr Magdalena Burchardt

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)