Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

28 czerwca 2018

To ważny moment dla sześciolatków. Były nagrody i podziękowania

fot. M. Burchardt

fot. M. Burchardt

20 czerwca dzieci z grupy 6-latków z Przedszkola Niepublicznego DONALD pożegnały #przedszkole. Na początku uroczystości Pani Dyrektor podziękowała Rodzicom za wspaniałą współpracę.

Słowa uznania skierowała również do nauczycieli, którzy potrafili świetnie przygotować dzieci do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

Następnie przedszkolaki pod kierunkiem swoich pań wychowawczyń zaprezentowały bogaty program składający się z dwóch części - bajki ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" oraz programu artystycznego ,,Pożegnania nadszedł czas". Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Nie zabrakło również poloneza oraz piosenki ,,Ale to już było ...", którą to dzieci pożegnały się ze wszystkimi paniami z przedszkola.

Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole. Dla dzieci to ważny moment - skończył się dla nich pierwszy beztroski, ale jakże ważny etap edukacji. Każdy przedszkolak otrzymał na pamiątkę Dyplom Ukończenia Przedszkola oraz upominki. Natomiast rodzicom, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w życie przedszkolne Pani Dyrektor wręczyła podziękowania, kwiaty  oraz drobne upominki. Rodzice również złożyli podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych, a dzieci podziękowały wierszykami.

Na zakończenie części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Nie zabrakło też tortu z logo przedszkola - Kaczorem Donaldem. Teraz pozostaje życzyć wszystkim miłych i bezpiecznych wakacji.

materiał: mgr Magdalena Burchardt

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)