Dziś mamy 22 sierpnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

03 lutego 2019

To był piękny bal! Tak bawili się maturzyści z I LO w Szubinie

fot. Dariusz  Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

W pierwszą sobotę lutego, w restauracji Saga w Zamościu, odbył się bal studniówkowy maturzystów#I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego w Szubinie.

„Zawżdy tak bywało,
gdy 100 dni nauk zostało,
wielce godni żakowie,
biesiadowali na zdrowie” (Jan Kochanowski)

Uczestników zabawy przywitali uczniowie klasy trzeciej a: Weronika Rosińska i Dawid Kacprzak. Maturzyści podziękowali swoim nauczycielom i rodzicom za pracy, jaką włożyli w ich edukację i wychowanie. Dyrektor szkoły Elżbieta Kłosowska - Hilscher rozpoczynając bal, życzyła młodzieży szampańskiej zabawy oraz sukcesów na maturze.

Studniówkę tradycyjnie rozpoczęto polonezem, po którym wzniesiono toast za tegorocznych maturzystów. Impreza trwała do późnej nocy, uczniowie bawili się przy muzyce zespołu DJ Dombek.

materiał. A. Marchlewska

Autor nie wyraza zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)