Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 kwietnia 2019

Tęczowe chmurki i niebieski „akcent”. Światowy Dzień Autyzmu

fot. pow

fot. pow

2 kwietnia Tęczowe chmurki na chwilę zatrzymały się nad niebieskim kolorem – znakiem # rozpoznawalnym autyzmu.

Dzieci podczas krótkiej pogadanki uświadomiły sobie o różnorodności dzieci i ich  problemów. Przedszkolaki choć w teorii poznały sposób funkcjonowania dzieci autystycznych w grupie przedszkolnej i codziennym życiu. Padło mnóstwo pytań, na które zawsze warto odpowiadać, ponieważ boimy się tylko tego, co nam nie znane. Tęczowe chmurki „nie są już zielone” w temacie autyzmu – poznały małą część tego tematu.

materiał: Joanna Rajek, Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)