Dziś mamy 12 grudnia 2018, środa, imieniny obchodzą:

17 listopada 2017

Teatr z Krakowa ponownie odwiedził „Reksio”. Aktorów nagrodzono brawami

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

W piątkowe listopadowe przedpołudnie przedszkole Reksio po raz kolejny odwiedzili aktorzy z #Teatru "Amuzado" z Krakowa. Przedszkolaki tym razem obejrzały spektakl pt. „Hipcio-Flipcio”.

Teatrzyk poruszał jeden z ważnych problemów, jakim jest zwracanie uwagi na to jak kto wygląda, a nie kim jest. Główni bohaterowie spektaklu hipopotam Hipcio, zebra i żyrafa, w ciekawy i zabawny sposób pokazali dzieciom jak należy dbać o kondycję i sylwetkę, a także, że w każdym z nas jest coś dobrego i trzeba to jedynie odkryć. Dzieci dowiedziały się od afrykańskich zwierząt jak wielką krzywdę może przynieść wyśmiewanie i dokuczanie innym.            

Podczas spektaklu dzieci tańczyły i bawiły się w rytm afrykańskiej muzyki. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Aktorzy zostali nagrodzeni dużymi brawami.

Materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)