Dziś mamy 13 grudnia 2017, środa, imieniny obchodzą:
17 listopada 2017

Teatr z Krakowa ponownie odwiedził „Reksio”. Aktorów nagrodzono brawami

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

W piątkowe listopadowe przedpołudnie przedszkole Reksio po raz kolejny odwiedzili aktorzy z #Teatru "Amuzado" z Krakowa. Przedszkolaki tym razem obejrzały spektakl pt. „Hipcio-Flipcio”.

Teatrzyk poruszał jeden z ważnych problemów, jakim jest zwracanie uwagi na to jak kto wygląda, a nie kim jest. Główni bohaterowie spektaklu hipopotam Hipcio, zebra i żyrafa, w ciekawy i zabawny sposób pokazali dzieciom jak należy dbać o kondycję i sylwetkę, a także, że w każdym z nas jest coś dobrego i trzeba to jedynie odkryć. Dzieci dowiedziały się od afrykańskich zwierząt jak wielką krzywdę może przynieść wyśmiewanie i dokuczanie innym.            

Podczas spektaklu dzieci tańczyły i bawiły się w rytm afrykańskiej muzyki. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Aktorzy zostali nagrodzeni dużymi brawami.

Materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)