Dziś mamy 24 lutego 2018, sobota, imieniny obchodzą:
17 listopada 2017

Teatr z Krakowa ponownie odwiedził „Reksio”. Aktorów nagrodzono brawami

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

W piątkowe listopadowe przedpołudnie przedszkole Reksio po raz kolejny odwiedzili aktorzy z #Teatru "Amuzado" z Krakowa. Przedszkolaki tym razem obejrzały spektakl pt. „Hipcio-Flipcio”.

Teatrzyk poruszał jeden z ważnych problemów, jakim jest zwracanie uwagi na to jak kto wygląda, a nie kim jest. Główni bohaterowie spektaklu hipopotam Hipcio, zebra i żyrafa, w ciekawy i zabawny sposób pokazali dzieciom jak należy dbać o kondycję i sylwetkę, a także, że w każdym z nas jest coś dobrego i trzeba to jedynie odkryć. Dzieci dowiedziały się od afrykańskich zwierząt jak wielką krzywdę może przynieść wyśmiewanie i dokuczanie innym.            

Podczas spektaklu dzieci tańczyły i bawiły się w rytm afrykańskiej muzyki. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Aktorzy zostali nagrodzeni dużymi brawami.

Materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)