Dziś mamy 13 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

29 lipca 2020

Tarpan w grupie I rozgrywek A – klasy. Kluby zwolnione z opłaty za rozgrywki

fot. arch.

fot. arch.

Meczem z Cisem Cekcyn, Tarpan Mrocza rozpocznie sezon w rozgrywkach A – klasy.# K – PZPN podał skład grup, a także wstępny terminarz sezonu 2020/2021.

Po 10 latach gry na najniższym szczeblu rozgrywek, Tarpan Mrocza wrócił do A – klasy, a przy okazji zastąpił Victorię Kołaczkowo i jest jedynym przedstawicielem powiatu nakielskiego na tym szczeblu rozgrywek. Zgodnie z decyzją K - PZPN, mroteccy piłkarze sezon 2020/2021 rozegrają w grupie I, gdzie za rywali będą mieli m.in. Gwiazdę Bydgoszcz, Tucholankę Tuchola, czy Victorię Niemcz. Start rozgrywek przewidziany jest na 15 sierpnia.

Dodatkowo w związku z trudną sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa, Zarząd PZPN podjął Uchwałę nr V/58 w sprawie zwolnienia klubów uczestniczących w rozgrywkach III ligi i niższych klas rozgrywkowych w sezonie 2020/2021 z obowiązku wniesienia zryczałtowanej opłaty na rzecz Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej z tytułu udziału w rozgrywkach w sezonie 2020/2021.

Skład grupy I:
Tarpan Mrocza
Cis Cekcyn
Wisła Gruczno
Piaski Bydgoszcz
Sparta Przysiersk
LKS Dąbrowa Chełmińska
Kamionka Kamień Krajeński
Fala Świekatowo
Grom Więcbork
GLKS Dobrcz
Victoria Niemcz
Rawys Raciąż
Tucholanka Tuchola
Grom Osie
Gwiazda Bydgoszcz

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Stówa, w dniu 08-08-2020 06:12:51 napisał:

    Jakie 10 lat? Nikt nie pamięta obelino i parady po Mroczy?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Stół z blatem szklanym + krzesła
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Botox
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
999PLN PROMOCJAPLN
Remonty mieszkań
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)