Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 marca 2019

Targi edukacyjne. Uczniowie zaprezentowali swoją szkołę

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w # Lubaszczu wzięli udział w Targach Edukacyjnych zorganizowanych w Zespole Szkolno–Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią.

11 marca br. na sali gimnastycznej zaprezentowały się szkoły ponadgimnazjalne oraz ponadpodstawowe powiatu nakielskiego.

Młodzież miała okazję obejrzeć prezentacje multimedialne poszczególnych szkół oraz uzyskać informacje na temat ich kierunków kształcenia. Wychowankowie ZSP w Lubaszczu udzielali wskazówek osobom zainteresowanym, rozdawali materiały promocyjne i dzielili się zdobytym doświadczeniem.

Nauczyciele informowali o zasadach kształcenia i warunkach rekrutacji. Przyszłe fryzjerki przeprowadziły pokaz stylizacji i techniki upięć, kucharze przygotowali słodki poczęstunek. Zapraszamy na Drzwi Otwarte!

materiał: Agnieszka Andrzejewska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)