Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

02 lutego 2019

Tak się bawią maturzyści. Fotorelacja ze studniówki LO

fot. Jacek Tomasz

fot. Jacek Tomasz

Piątkowy wieczór tegoroczni maturzyści zapamiętają na długo.

1 lutego odbyła się studniówka uczniów I LO im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią. Uczniowie klas trzecich bawili się w Pałacu w Rzęszkowie. Bal tradycyjnie rozpoczęto polonezem. Na parkiecie było tłoczno dzięki oprawie muzycznej zapewnionej przez DJ-a Wodzireja Wolfiego. Z pewnością ten bal na długo zostanie w pamięci tegorocznych maturzystów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Jacka Tomasza z piątkowej studniówki „Krzywego”.

materiał: Julia Kowalska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 88 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)