Dziś mamy 21 marca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

21 marca 2019

Sztuka teatralna "Żona do adopcji"

fot. pow.

fot. pow.

21 marca o godzinie 18:00 na deskach Nakielskiego Ośrodka Kultury wystawiona zostanie # sztuka teatralna "Żona do adopcji" w reżyserii Jakuba Ehrlicha.

Komedia teatralna, niebanalna. Marek Pituch odtwórca roli Filipa wpadł na pomysł napisania komedii 3 lata temu. Chodziło o lekką, łatwą i przyjemna rozrywkę, ale z drugiej strony nie głupią. Teatr to teatr i pomimo, że jest bardzo śmiesznie, chwilami nawet kabaretowo, to udało się zrobić coś z życia wziętego i pouczającego.

Spektakl grany jest od 2 lat, do tej pory zaprezentowany był w 200 miastach Polski. Na stronie www.kupbilecik.pl otrzymał ponad 140 pozytywnych recenzji. Kuba Wons to genialny sceniczny Adam. Marek Pituch w roli zupełnie innego niż Adam Filipa, a w tym wszystkim Olga Borys. Jest świetna!! Nikt nie uwierzy póki nie zobaczy, że aż tak świetna ;)

Bilety na spektakl dostępne są w kasie Nakielskiego Ośrodka Kultury, a także pod adresem https://www.kupbilecik.pl/impreza-34757-zona.do.adopcji.naklo.nad.notecia.html?fbclid=IwAR0v0YECgJ9d8B2FyeZQMV5l5vXckpdZ4QWoWnwQZXs5Fglmo7ccaN1iqJ4

materiał: Michał Dubkowski

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Modne aranżacje
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Metkownice
od 179PLN
Sprzedaż opon
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)