Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2019

Szkolne Koło Wolontariatu dla PCK. Młodzież nie zawiodła

fot. pow

fot. pow

Zbliżają się Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Świąteczny czas sprawia, że chętniej pomagamy# innym.

Aktywnie działające Szkolne Koło Wolontariatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Łokietka  w Lubaszczu cały rok organizuje akcję zbiórki odzieży i zabawek na rzecz oddziału PCK w Nakle nad Notecią. Przed Świętami uczniowie szczególnie zachęcają do pomocy potrzebującym. Wychowankowie szkoły nie zawiedli i tym razem. Zebrane rzeczy zostały posortowane przez opiekunów koła wraz z wolontariuszami  i przekazane p. Bogumile Jabłońskiej, Prezesowi Oddziału PCK w Nakle nad Notecią.

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)