Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

Szczytna akcja charytatywna. Uczestnicy ochoczo wspierali Wiktora!

fot. MM

fot. MM

1 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni zorganizowano #charytatywną akcję pt. „Wspieramy Wiktora”. Tego dnia każdy mógł przedpremierowo poczuć się świętym Mikołajem, biorąc udział w rozmaitych aukcjach.

Akcja zainicjowana przez Ochotniczą Straż Pożarną oraz Orkiestrę Dętą w Kcyni rozpoczęła się dokładnie o godz. 12:00. Cel był jeden – zbiórka pieniędzy niezbędnych do leczenia i rehabilitacji Wiktorka. Z tej okazji na mieszkańców Kcyni i okolic czekało wiele atrakcji, począwszy od kawiarenki z domowymi wypiekami przygotowanymi przez przedstawicieli sołectw i Kół Gospodyń Wiejskich z Żurawi, Włodzimierzewa, Górek Zagajnych oraz Stołężyna. Do akcji włączyli się również funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Potulicach oraz nakielscy i kcyńscy policjanci. Najmłodsi mogli robić sobie zdjęcia i bawić się wspólnie z „Polfinem” - policyjną maskotką. W trakcie trwania imprezy można było wykonać również badanie poziomu cukru i ciśnienia tętniczego krwi oraz poddać się zabiegom parafinowym na dłonie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się fotobudka oraz kiermasz i loteria fantowa.

Głównym punktem wydarzenia były jednak licytacje. Nie sposób zliczyć wszystkich przekazanych na ten cel przedmiotów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – meble, płyty muzyczne, kurs na prawo jazdy kat. AM, przyrządy kuchenne oraz bony na zakupy i vouchery na różnego rodzaju usługi. To wszystko i wiele więcej można było kupić, jednocześnie przyczyniając się do udzielenia pomocy Wiktorkowi. Mieszkańcy ochoczo brali udział w aukcjach, często płacąc za poszczególne przedmioty o wiele więcej, niż w rzeczywistości były one warte. Świadczy to przede wszystkim o tym, że nikt nie przyszedł na wydarzenie tylko po to, by szukać cenowych okazji. Niewątpliwie każdy uczestnik wziął sobie mocno do serca tytuł imprezy, czyli „Wspieramy Wiktora”.

Oceń artykuł: 16 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Zosia , w dniu 03-12-2019 21:11:24 napisał:

    A może ktoś by wspomniał,że było też Koło Gospodyń Wiejskich z Turzyna.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Gimnastyka korekcyjna
DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
Usta - powiekszanie
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Bon upominkowy
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)