Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

23 maja 2020

Szachowych zmagań ciąg dalszy. VII Turniej Szachowy Lichess UKW

W Bydgoszczy odbył VII Turniej Szachowy Lichess UKW z udziałem zawodników gminy #Szubin. Dodatkowo przeprowadzono imprezy towarzyszące - Turniej Szachów Fischera - Chess960 i Turniej Antyszachów - Antichess.
Do samego końca lokaty na podium pozostawały niewiadomą. I miejsce wywalczył Kamil Ignacak (Bydgoszcz) - 18 punktów, II miejsce zdobył Adam Jagodziński (I LO Szubin / Miastowice) - 16 punktów, a III miejsce zajęła Danuta Karwowska (UKS Szachowa Dwójka Szubin) - 13 punktów. W rozgrywkach wzięli udział także: V miejsce Konrad Hilscher (I LO Szubin) - 12 punktów, VI miejsce Filip Biernacki (I LO Szubin) - 10 punktów i VIII miejsce Marek Biernacki (I LO Szubin) - 6 punktów. Grano tempem 10+0 w czasie jednej godziny.
 
Materiał: PS
Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Elzab Zeta
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Nowoczesny styl
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
39PLN od 15zł/mcPLN
Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)