Dziś mamy 19 października 2019, sobota, imieniny obchodzą:

16 września 2019

Święto w Sipiorach i Studzienkach. "Sąsiedzi" obchodzili jubileusz!

fot. LZ

fot. LZ

W sobotę 14 września Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Sipiory i Studzienki # „Sąsiedzi", które prowadzi Anna Knasinska, obchodziło 10-lecie swojego istnienia. Był to niezwykły dzień dla całej społeczności Sipior i Studzienek.

Jubileusz rozpoczął się od polowej mszy świętej, którą odprawił proboszcz parafii Św. Jana Nepomucena w Sipiorach ks. Jarosław Rusnak. Po wspólnej modlitwie przyszedł czas na podziękowania, życzenia, gratulacje i upominki, a tym nie było końca. Nie sposób zliczyć inicjatyw, akcji i przedsięwzięć, których autorem było stowarzyszenie. Pewne jest to, że dzięki tym działaniom, często zmieniała się rzeczywistość – i to podkreślano w życzeniach skierowanych do członków stowarzyszenia. - Często smutki i łzy zamienialiście w uśmiech i radość, nieśliście nadzieję na lepsze jutro, integrowaliście społeczność – mówił burmistrz Kcyni Marek Szaruga.

Także Anna Knasinska wręczała podziękowania tym wszystkim, którzy pomagali jej w działalności na przestrzeni ostatnich lat. Jubileusz świętowano z mieszkańcami sąsiadujących ze sobą wsi, więc nie zabrakło licznych atrakcji.

Były pokazy taneczne w wykonaniu m.in. Pawła Milhausena, występy artystyczne Michała Gacki i Łukasza Przytockiego (pieśń polska i aria operetkowa), kulinaria – ciasto i tradycyjne polskie potrawy. Na najmłodszych czekała wata cukrowa i dmuchańce.

Oceń artykuł: 15 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (17)

  123, w dniu 16-09-2019 14:39:35 napisał:

  brawo super impreza

  odpowiedz

  • -2 (8)

  stan, w dniu 16-09-2019 19:13:33 napisał:

  te dwa ministry kołp księdza to jak .......a radny to już wogule powinien odejść

  odpowiedz

  • 4 (12)

  Mieszkaniec powiatu , w dniu 16-09-2019 20:45:37 napisał:

  brawo gratuluję! To cudownie że organizacja świętuję razem z mieszkańcami i przyjaciółmi to świadczy o wrodzonym trakcie i inteligencji pani prezes którą osobiście miałem przyjemność poznać! Gratulacje dla całego społeczeństwa w tejże miejscowości

  odpowiedz

  • 7 (11)

  polko, w dniu 17-09-2019 17:32:46 napisał:

  ooo widać cud się stał, Ksiądz Proboszcz wyjątkowo trzeźwy....

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 9 (9)

  liderka , w dniu 18-09-2019 10:17:23 napisał:

  Benefis pani Ani udał się szacunek i brawo dla niej - jednoosobowe stowarzyszenie pani prezes...super...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Test amortyzatorów
Botox zmarszczki lwie
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Makijaż na każdą okazję
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Odchudzanie
Meble łazienkowe
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)