Dziś mamy 7 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

28 czerwca 2020

Święto demokracji. Gmina Sadki bierze udział w wyborach

fot. BG

fot. BG

Mimo, że Sadki jest gminą o najniższej frekwencji w naszym powiecie, w # lokalach wyborczych jest całkiem sporo osób.

Dane odnośnie frekwencji w tej gminie, która na godzinę 12:00 wynosiła 18,49% mogą się jeszcze zmienić. Do zamknięcia lokali wyborczych o godzinie 21:00 zostało jeszcze kilka godzin.

Po godzinie 21:00 zostaną podane sondażowe wyniki wyborów, a w międzyczasie PKW poda jeszcze jedne dane na temat frekwencji.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)